Kręgosłup.pl

Leczymy cały kręgosłup

Operacje kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego, piersiowego, endoskopia, implanty, mikrochirurgia

Kompleksowo leczymy operacyjnie cały kregosłup, stosując nowoczesne metody, ograniczamy inwazyjność operacji do koniecznego minimum

Operacje endoskopowe w leczeniu dyskopatii lędźwiowej,
której objawem jest rwa kulszowa

Dyskopatię lędźwiową leczymy za pomocą w pełni endoskopowych operacji systemem Wolf Vertebris. Są to operacje małoinwazyjne, przeprowadzane w pełnej technice endoskopowej, umożliwiające usunięcie wypukliny przez kanał roboczy w endoskopie. Pozwala to na ograniczenie urazu związanego z zabiegiem i dzięki temu na bardzo szybką rekonwalescencję.

Na dyskopatię często chorują ludzie aktywni zawodowo – ta metoda to szybki powrót do pracy!

Operacje endoskopowe w leczeniu zwężeń kanału kręgowego w odcinku lędźwiowym
- objawem jest rwa kulszowa, problemy z chodzeniem, bóle kończyn dolnych

Zwężenia kanału kręgowego w odcinku lędźwiowym leczymy w pełni endoskopowym systemem Wolf Stenosis. Są to operacje małoinwazyjne, które przeprowadzamy jako jedyni w Polsce. System Wolf Stenosis pozwala na szerokie odbarczenie (poszerzenie) kanału kręgowego zwężonego przez zmiany zwyrodnieniowe przy minimalizacj powikłań związanych z operacją. Szalenie istotne jest ograniczenie urazu, utraty krwi i zminimalizowanie rany, ponieważ zabiegi te są co do zasady przeprowadzane u ludzi starszych. Niejednokrotnie są oni jednocześnie obciążeni innymi schorzeniami, dla których rozległa operacja jest niebezpieczna i związana z szeregiem powikłań związanych z długim leżeniem. Po operacjach endoskopowych wstajecie Państwo kilka godzin po operacji.

Operacje mikrochirurgiczne kręgosłupa szyjnego z implantem i bez

Operacje kręgosłupa szyjnego z użyciem implantów Zero-P firmy Jhonson & Jhonson. Nowoczesne implanty zapewniają optymalny efekt, mniejszą ilość powikłań związanych z przemieszczeniem implantów (implant jest mocowany dodatkowo 2 śrubami) oraz mniejszą ilość zapadniętych w trzony implantów. Implanty Zero-P i ich mocowanie pozwala na funkcjonowanie po operacji bez kołnierza szyjnego i bardzo szybki powrót do pełnego funkcjonowania już po 2-3 tygodniach od operacji. Operacje dyskopatii szyjnej z dostępu tylnego i przedniego metodami mikrochirurgicznymi bez użycia implantów, minimalizujące dostęp chirurgiczny jedynie do usunięcia bezpośredniej przyczyny bólu.

Operacje stabilizacji kręgosłupa
z użyciem implantów

Stabilizacje kręgosłupa w wypadku silnych, uporczywych bólów lędźwiowych. Używamy najnowocześniejszych implantów, minimalizując uraz okołooperacyjny.

UPEWNIJ SIĘ, JAKĄ METODĄ BĘDZIESZ OPEROWANY

Poznaj różnice między nowoczesnymi i klasycznymi metodami leczenia

Poznaj różnice

opinie pacjentów

Piotr Winkler - ZnanyLekarz.pl
Piotr Winkler - ZnanyLekarz.pl

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

Aby umówić wizytę zadzwoń do nas, napisz e-mail albo wyślij formularz zgłoszeniowy - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić dogodny termin wizyty.

Umów wizytę

SPRAWDŹ, CZY MOŻEMY CI POMÓC!

Opisz nam swoje dolegliwości, a my skontaktujemy się z Tobą i powiemy, czy powinieneś zgłosić się do nas czy wystarczy wizyta u rehabilitanta lub neurologa.

Sprawdź

ul. Bolesława Krzywoustego 114 61-144 Poznań

61 62 33 111
61 62 33 112

Skontakuj się z nami

Sprawdź, czy możemy Ci pomóc